новембар 18, 2017, 08:38:52 поподнеПоследњи члан: Консултант

Аутор Тема: Антисрпски сајтови!  (Прочитано 384 пута)

Милош_Земун

• Пријатељ форума
  • Поруке: 85
    • Погледај профил
    • http://www.njegos.org
Антисрпски сајтови!
« послато: октобар 24, 2007, 08:04:07 поподне »
Сигурно су многи од вас налетели на неке антисрпске сајтове или форуме, или пак некакве блогове.

Ево ја ћу издвојити неке за које се може рећи да су стварно антисрпски:

www.dbpd.org - Колектив ДБДП - "Друштво за борбу против друштва", колико сам упознат боре се против сваког облика "доминација, манинипулације" и организованим религијама... Пре све га бих додао да највише пљују по Српској православној цркви, патријарху Павлу, митрополиту Амфилохију Радовићу, и уопште вернике Српске православне цркве...

Знам да штампају некакав лист који се зове "Безбожник", и да су га пре две године бесплатно делили свим пролазницима у Новом Саду!

Све у свему ради се о секташима, тј сатанистима!

www.inicijativa.org - АСИ - "Анархо-синдикалистичка Иницијатива" наиме она наводно заступа радничку класу, али иза ове организацјие стоје људи са запада, тј људи који су највећи непријатељи српског народа и Земље Србије. Боре се против приватизације, капитализма, залажу се анархистичко уређење државе, тј државу без војске полиције, и државу где ће владати потпуно безвлашће тој анархија... Такође пљују по Српској православној цркви.

Треба напоменути да је ова "организација" подржавала извођење геј параде у Београду, и да су због тога попили батине од неколицине српских патриота!

Њихов тај главни секретар је неки Ратибор Тривунац. Тешки паразит, који живи од пара свога оца који се нафатирао негде ван, а овамо говори нешто против капитализма...

www.biro.org.yu - Покрет "Биро", нешто што је стварно толико болесно, да немам коментара. Наиме ова организација је основана кад је Др Војислав Шешељ штрајковао глађу у намери да му се остваре основна људска права о Хагу. Они су тада основали ту организацију и исмевали председника СРС Војислава Шешеља. Имали су пароле "Хаг ми је драг" и слично...

Такође пљују по Српској православној цркви и њеним верницима.

Ову организацију углавној сачињавају педери, лезбејке а има и умних болесника у њој, јер овако нешто не би нормалан човек икада рекао...

www.moc-cpc.org - Сајт такозване "црногорске православне цркве" на чијем челу је распоп Мираш Дедеић. Најлошије урађен сајт икада, а позадина овог сајта је зелене боје, можда желе да се мало увуку муслиманима, ко ће знати...  :smile:

На овом сату директно се шири мржња према српском народу и према митрополији Црногорској приморској у Црној Гори ( Српској православној цркви )...

Овај сајт је пун малоумног смећа, и заиста се сваком нормалном човеку смучи када погледа какав је садржај поменуте веб странице...

Ето ставио сам да видите каквих ми издрода имамо овде у нашој земљи.
Ако неко зна још неки такав сајт који је уперен против српскок народа, нека напише, чисто да видимо с ким живимо у нашој земљи!
Ловћен нам је олтар свети у њега смо сви заклети!
На Ловћену Његош спава најмилија српска глава.

Валера

• Напредни члан
  • Поруке: 509
    • Погледај профил
Антисрпски сајтови!
« Одговор #1 послато: октобар 30, 2007, 08:58:48 поподне »
Хвала! Буду знать какие сайты антисербские. :lol:
Буди Србин! Пиши Ћирилицом!
Господе, помилуј, сачувај, спаси и заштити благодаћу Твојом јунаке србске Радована и Ратка!
Амин!

kosovac

• Administrator
  • Напредни члан
  • Поруке: 1069
  • Срце Србије
    • Погледај профил
    • Косово и Метохија
Антисрпски сајтови!
« Одговор #2 послато: новембар 01, 2007, 02:09:13 поподне »
Мислим да ови сајтови нису вредни помена.
Нису заслужили да их овде рекламирамо, значи понашам се као да не постоје и накада нећу да их посећујем и да се моја посета код њих рачуна као једна више.
Саветујем и вама да то не чините. :?:
"Ко не дође на бој на Косово - од руке му ништа не родило: ни у пољу бјелица пшеница, ни у брду винова лозица!".

CortezTod

• Почетник на форуму
  • *
  • Поруке: 2
    • Погледај профил
Одг: Антисрпски сајтови!
« Одговор #3 послато: март 13, 2017, 11:40:36 пре подне »
When the battle is over.