септембар 23, 2017, 11:46:41 поподнеПоследњи члан: Консултант

Аутор Тема: Српски политички испади  (Прочитано 532 пута)

kosovac

• Administrator
  • Напредни члан
  • Поруке: 1069
  • Срце Србије
    • Погледај профил
    • Косово и Метохија
Српски политички испади
« послато: јул 31, 2007, 09:25:33 пре подне »
Kurir.  10.04.2005

Vuk-Draskovic

Taman kad nam je, kako-tako, krenulo u saradnji sa Haškim tribunalom, taman kad smo se, za korak-dva, približili onoj famoznoj Studiji o izvodljivosti i tek što su ovi na Zapadu prestali da nas svakoga dana propituju: "Gde je Ratko", blesavi Vuk je pre neki dan engleskim novinarima u poverenju ispričao da srpska tajna policija krije generala Mladića (!?!) i da ljudi iz vrha vlasti tačno znaju gde je general! Ej, bre!

Gospodin ministar, naravno, nije naveo ni jedan jedini dokaz za svoju tvrdnju. On, jednostavno, zna! I nema veze što je samo dan ranije predsednik Tadić ubeđivao strane ambasadore da vlast nema pojma gde se krije ratni komandant VRS. I nije bitno što se premijeru Koštunici osušiše usta objašnjavajući kako Mladić nije u Srbiji. I ništa zato što je šef tajne policije Rade Bulatović u više navrata odlučno demantovao da BIA ima bilo šta sa Ratkom. Nema veze! Vuk Drašković zna! Boli njega ona stvar za državu i državnu politiku! Jebe se njemu što je ovakvom izjavom naneo nemerljivu štetu državnim interesima Srbije i Crne Gore. Pa, ljudi moji, taj nesrećni Vuk Drašković kao da je potajno sklopio predizbornu koaliciju sa onim Bebom, Čedom, Čankom, Koraćem i ostalim kukavnim kukavcima koji ništa drugo i ne rade osim što naokolo opanjkavaju Srbiju i srpsku vlast. Sve zarad jeftinih političkih poena i podrške ekstremista sa Zapada.
"Ко не дође на бој на Косово - од руке му ништа не родило: ни у пољу бјелица пшеница, ни у брду винова лозица!".

kosovac

• Administrator
  • Напредни члан
  • Срце Србије
    • Погледај профил
    • Косово и Метохија
Српски политички испади
« Одговор #1 послато: јул 31, 2007, 09:30:08 пре подне »
SPR:TADICH-CCEKU-SUSRET
TADIĆ NEPLANIRANO SA ČEKUOM*15.12.2006 19:46 SKOPLJE (Tanjug)* - Avion
predsednika Srbije Borisa Tadića danas je na povratku iz Brisela, zbog loše
vidljivosti izazvane maglom, umesto na beogradski sleteo na skopski
aerodrom, gde se neplanirano susreo sa premijerom privremene pokrajinske
vlade Kosova i Metohije - Agimom Čekuom, potvrđeno je Tanjugu u Skoplju.

Neplaniranom susretu Tadića i Ccekua u VIP salonu skopskog aerodroma
Petrovac, prisustvovao je i šef UNMIK-a Joahim Riker.
"Ко не дође на бој на Косово - од руке му ништа не родило: ни у пољу бјелица пшеница, ни у брду винова лозица!".

kosovac

• Administrator
  • Напредни члан
  • Срце Србије
    • Погледај профил
    • Косово и Метохија
Српски политички испади
« Одговор #2 послато: јул 31, 2007, 09:32:38 пре подне »
„Svim građanima Hrvatske i svim pripadnicima hrvatskog naroda koje su učinili nesrećnima pripadnici moga naroda upućujem izvinjenje i preuzimam za to odgovornost“, reči su predsednika Srbije Borisa Tadića izgovorene u nedelju 24. juna prilikom specijalnog gostovanja u emisiji „Nedeljom u dva“ Hrvatske televizije koju uređuje i vodi uticajni novinar Aleksandar Stanković.

kosovac

• Administrator
  • Напредни члан
  • Срце Србије
    • Погледај профил
    • Косово и Метохија
Српски политички испади
« Одговор #3 послато: август 23, 2007, 08:50:58 пре подне »
12. januar 2007.
Intervju Čedomira Jovanovića: Kosovo je već nezavisno od Beograda Izvor: POLITIKA

Srbija ne može da se bori za 15 odsto teritorije tako da izgubi i ovih 85 odsto. Pristao bih da potpišem svaki akt koji bi ljudima na Kosovu, Srbima na Kosovu, obezbedio normalan život, izjavio je predsednik LDP u intervjuu Politici

Na pitanje da li Srbija, ako specijalni izaslanik generalnog sekretara Ujedinjenih nacija za Kosovo Marti Ahtisari predloži nezavisnost za južnu srpsku pokrajinu, treba da pristane na takvo rešenje ili treba da ga odbije, lider Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović jedini je domaći političar koji na njega odgovara potvrdno.

– Apsolutno sam za to da Srbija prihvati predlog međunarodne zajednice, a rado ću vam objasniti i zašto. Pitanje statusa Kosova je svoj odgovor dobilo još 1999. godine kada se naša država povukla sa Kosova. Rezolucija 1244 je samo amortizovala tu transformaciju Kosova iz pokrajine koja se nalazila pod nadležnošću Beograda u potpunom haosu u protektorat međunarodne zajednice koji treba da dobije svoj karakter, jer međunarodna zajednica želi da prenese odgovornost na one koji tamo žive. Želim da Srbija kroz partnerstvo sa međunarodnom zajednicom i kosovskim Albancima doprinese uspostavljanju reda. Želim da mi stvaramo novo Kosovo, umesto što branimo ono koje je nestalo pre osam godina. Time dokazujemo da smo mi zaista drugačiji od Miloševića, i što je mnogo važnije da dobijamo pravo da na tom Kosovu koje sa drugima stvaramo tražimo prostor za srpsku zajednicu.

Da pojasnimo, govorite li o Kosovu unutar srpske države sa potpunom autonomijom?

– Ne, ja govorim vrlo jasnim jezikom. Kosovo je od Beograda nezavisno već osam godina.

ORTHODOX

• Почетник
  • Поруке: 22
    • Погледај профил
Српски политички испади
« Одговор #4 послато: јануар 02, 2008, 08:18:55 поподне »
Цитат: "kosovac"
12. januar 2007.
Intervju Čedomira Jovanovića: Kosovo je već nezavisno od Beograda Izvor: POLITIKA

Srbija ne može da se bori za 15 odsto teritorije tako da izgubi i ovih 85 odsto. Pristao bih da potpišem svaki akt koji bi ljudima na Kosovu, Srbima na Kosovu, obezbedio normalan život, izjavio je predsednik LDP u intervjuu Politici

Na pitanje da li Srbija, ako specijalni izaslanik generalnog sekretara Ujedinjenih nacija za Kosovo Marti Ahtisari predloži nezavisnost za južnu srpsku pokrajinu, treba da pristane na takvo rešenje ili treba da ga odbije, lider Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović jedini je domaći političar koji na njega odgovara potvrdno.

– Apsolutno sam za to da Srbija prihvati predlog međunarodne zajednice, a rado ću vam objasniti i zašto. Pitanje statusa Kosova je svoj odgovor dobilo još 1999. godine kada se naša država povukla sa Kosova. Rezolucija 1244 je samo amortizovala tu transformaciju Kosova iz pokrajine koja se nalazila pod nadležnošću Beograda u potpunom haosu u protektorat međunarodne zajednice koji treba da dobije svoj karakter, jer međunarodna zajednica želi da prenese odgovornost na one koji tamo žive. Želim da Srbija kroz partnerstvo sa međunarodnom zajednicom i kosovskim Albancima doprinese uspostavljanju reda. Želim da mi stvaramo novo Kosovo, umesto što branimo ono koje je nestalo pre osam godina. Time dokazujemo da smo mi zaista drugačiji od Miloševića, i što je mnogo važnije da dobijamo pravo da na tom Kosovu koje sa drugima stvaramo tražimo prostor za srpsku zajednicu.

Da pojasnimo, govorite li o Kosovu unutar srpske države sa potpunom autonomijom?

– Ne, ja govorim vrlo jasnim jezikom. Kosovo je od Beograda nezavisno već osam godina.

Ne mozemo se mi boriti protiv spoljnjeg neprijatelja dok ne unistimo unutrasnje i po meni mnogo destruktivnije neprijatelje od onih spolja. Svi oni koji rade protiv interesa srpskog naroda, zna se za koga rade, mi imamo samo jednog ozbiljnog neprijatelja a ono ostalo je samo skupina malih satelita i prodanih pojedinaca koji se pozivaju na neku pravdu i patriotizam da bi iscupali i zadnji dinar ovom jadnom i osiromasenom Srpskom narodu.
Neka se ministar kulture zapita malo sta je to nama doneo VELIKI BRAT koji je idol kod vecine mladih u srbiji, neka se odgovorni za kulturu i oni koji se zalazu za moralnu Srbiju i zdravu porodicu postide svoje odgovornosti, zar trebaju srpski ocevi i braca da gledaju svoje kcerke i sestre kako se jasu i sire nemoral i sramotu srpskoj omladini sirom nase na zalost nekada moralne otadzbine koja je danas od toga zadrzala samo ime.
Dali treba danas u 21. veku da nasu decu vaspitavamo u karantinskim uslovima, da im zabranimo televiziju i izlaske van kuce, ovo je pitanje za naseg ministra kulture, jer pored VELIKOG BRATA koji je prisutan u svim medijima i na udarnim stranicama poznatih casopisa a mozda ce ako se malo vise angazuju ovi unistitelji Srpske kulture i morala uci i u udzbenike.

Moje licno misljenje je da u Srbiji treba da se stvori radikalna patriotska liga na celu sa PRINCIP GAVRILOM koja ce odlucno svojim skalpelom dstraniti sve te tumore koji sablaznjavaju Srpski rod.
Najveće istine lakše ćeš dokazati ljudima životom no rečima. Zato i ne počinji govoriti o njima prvo jezikom jer ćeš ih dovesti u sumnju.

Sveti Vladika Nikolaj

Ninjanin531

• Почетник на форуму
  • *
  • Поруке: 2
    • Погледај профил
Одг: Српски политички испади
« Одговор #5 послато: новембар 30, 2015, 12:23:02 поподне »
The collected data is truly ideal home that people come to see this size.

jafung

• Почетник на форуму
  • *
  • Поруке: 3
    • Погледај профил
Одг: Српски политички испади
« Одговор #6 послато: мај 09, 2016, 12:49:50 поподне »
Want to know more detailed help me again.